Dr. COLOSTRUM tekuté BIO 125ml

Dr. COLOSTRUM tekuté BIO 125ml

Dr. COLOSTRUM tekuté BIO 125ml

 
Číslo výrobku6001
DostupnostSkladem 
Cena bez DPH507,- Kč
MO cena : 583,- Kč  

VELKOOBCHODNÍ CENA...................................po přihlášení do velkoobchodu (IČ, DIČ)

Popis výrobku

COLOSTRUM - KOLOSTRUM - MLEZIVO

Colostrum je revoluční výživový doplněk z kravského mleziva pro děti i dospělé. Kolostrum neboli mlezivo (latinsky Colostrum) je tzv. prvotní mléko u savců, tedy mateřské mléko, které se tvoří v mléčné žláze matky těsně před porodem dítěte a v prvních hodinách po něm a je produkováno asi 3 - 5 dní po porodu. V přirozené podobě je to hustá, nažloutlá tekutina podobné syrovátce. Je prvním přirozeným pokrmem každého savce (člověka i zvířat). Je to nejstarší přírodní potravina živočišného původu. Jako živina je kolostrum v přírodě naprosto jedinečné, protože obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší možné přirozené koncentraci a nelze ho vyrobit uměle. Jeho hodnota jako přírodní látky je tedy nesrovnatelná s jinými farmaceutickými přípravky posilujícími obranyschopnost organismu. Obsahuje látky, které imunitní systém povzbuzují k aktivitě. S rostoucím věkem jich lidské tělo produkuje stále méně. Jejich množství se snižuje také vlivem znečištění životního prostředí, kouření, nadměrné konzumace alkoholu a častého užívání antibiotik. Jako potravinový doplněk se používá kolostrum hovězí (kravské), které je biologicky téměř shodné s lidským a ideálně doplňuje každodenní výživu. V kravském mlezivu je ukryto milionkrát více imunitních informací než v tom lidském a obsahuje 30-40x vyšší koncentraci obranných látek než je v lidské krvi. Čím je kráva starší (čím více porodila telátek), tím kvalitnější produkuje mlezivo. Profily imunoglobulinů IgG, IgA a IgM obsažených v kravském mlezivu jsou si velmi podobné s těmi lidskými a dokážou bez ztráty své účinnosti projít částí lidského traktu až do střev, kde pomáhají stimulovat imunitu.  Colostrum není jen o IgG, ale i o IgA, IgM, IgE a i o dalších látkách, kterých je až 500!!! A právě harmonizace a součinnost těchto 500 látek dělají z Colostra tento fantastický produkt!!! Většinu z 500 látek často můžete zničit nešetrným zpracováním jako je proces pasterizace nebo sušením rozprašovací metodou (fluidní). Poté je namísto filtrace za studena colostrum několikrát zahříváno na teplotu až 75°C, čímž se sice prodlouží jeho trvanlivost, ale ztrácí se značné množství cenných látek. Proto Vám doporučuji jen zpracování Colostra za studena (jako má výrobek Dr. Colosrtum), které také doporučuje přední německý doktor Dr. Marco Prümmer (více najdete v jeho knížce COLOSTRUM DAR ŽIVOTA na straně 52 a 58…Kvalita a zpracování kolostra). Colostrum také obsahuje Endorfiny, Interferony, Interleukiny, Laktoferiny, Transferiny, Biotin L – Carnitin, Melatonin, Inzulin, Lysozym, C3, C4 a Orosomucoid, α-1-Fetoprotein, α-1-Antitrypsin, Prolaktin, Xanthin Oxidase, Lactoperoxidase, Proline-rich Polypeptidy (PRP) = Polypeptidy bohaté na prolin a mnoho dalších. 

Co obsahuje kvalitní BIO kolostrum Dr. COLOSTRUM (není kolostrum jako kolostrum):

Výroba Dr. COLOSTRUM - po odebrání od kvalitních certifikovaných farem (BIO farem)!!! Se kolostrum zamrazí v mrazicích truhlách – zajištěno chlazení i při přepravě. Po převozu je Colostrum podrobeno řadě mikrobiologických testů, včetně testu na choroboplodné zárodky. Měří se obsah bílkovin, tuků, uhlohydrátů a laktózy. Dalším krokem je odstředění tuku a oddělení kaseinu. Bacily se z kolostra odstraní pomocí sterilní filtrace za studena, čímž se zaručuje zachování důležitých látek. Sušení probíhá rovněž za nízkých teplot (sušení mrazem) bez chemikálií (patentovaný postup!!!). Výroba Dr.COLOSTRUM více na http://www.dr-colostrum.cz/vyroba

 • 100% přírodní BIO Colostrum (mlezivo)
 • Přírodní BIO kvalita (z kontrolovaných chovů – Německo, Rakousko)
 • Bez kaseinu (náš výrobek neobsahuje kasein)
 • V tekuté a přírodní formě zůstávají imunitní informace zvláště dobře zachovány
 • Nejpřísnější kontrola (chovu, převozu, zpracování)
 • BIO, IFS, GMP (certifikáty)
 • Odběr po narození (do 12 hodin od narození)
 • Sterilní filtrace za studena - patentovaná technologie (nejšetrnější způsob - nepasterizované)
 • MADE IN GERMANY (vyrobeno v Německé republice)

Co můžete také najít u jiných výrobců a výrobků:

Výroba kolostra u většiny výrobců - pokud není kolostrum zpracováváno dle standardů, ale výroba probíhá např. v mlékárnách, je výrobní proces odlišný a daleko méně šetrný. V mlékárnách je totiž Colostrum zpracováváno podobně jako sušené mléko. Projde procesem pasterace a sušením rozprašovací metodou (fluidní). Poté je namísto filtrace několikrát zahříváno na teplotu 75°C, čímž se sice prodlouží jeho trvanlivost, ale ztratí se značné množství cenných látek (růstové faktory, imunoglobuliny, enzymy apod. - kolostrum obsahuje až 500 látek).

 • Antibiotika, růstové hormony a další nebezpečné látky včetně nekvalitního krmiva
 • Možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob
 • Nekontrolovaný odběr po narození (po 12 hodinách a více kvalita kolostra upadá)
 • Zpracování pasterizací se ničí kvalitní látky, kterých může být v kolostru až na 500
 • Procesem pasterace a sušením (sprejové) rozprašovací metoda (fluidní). Takové Colostrum je zpracováváno podobně jako sušené mléko
 • Kasein může být alergenem
 • Vyrobeno z neznámých chovů

 

Výrobek Dr. COLOSTRUM a jeho etiketa

Složení: 100 % kolostrum odtučněné, bez kaseinu, sterilně filtrované

Doporučené dávkování: ráno nebo večer 1-2 polévkové lžíce (nejlépe ředěné v malém množství džusu). Neužívat s horkým nápojem, protože jinak zničíte cenné látky!!!

Upozornění: skladujte v chladu, suchu a ve tmě. Po otevření uschovejte v lednici. Chlazené spotřebujte do 14 dnů. Zakalení nepředstavují zhoršení kvality produktu. Před použitím prosím silně protřepat. V tekuté a přírodní formě zůstávají imunitní informace zvláště dobře zachovány.

Poznámka: Všechny nabízené produkty v našem maloobchodě a velkoobchodě jsou, buď potraviny nebo potravinové doplňky. Nejsou náhradou lékařské péče nebo předepsaných léků.

125 ml

 

Poznámka: Všechny nabízené produkty v našem maloobchodě a velkoobchodě jsou, buď potraviny nebo potravinové doplňky. Nejsou náhradou lékařské péče nebo předepsaných léků. Vzhledem k lékovému zákonu, nesmějí výrobci a distributoři zvýrazňovat určité zdravotní výhody. Proto musíme odkazovat na rozsáhlou oblast literatury, historické a vědecké poznatky nebo konzultace s lékaři. V našem obchodě si můžete také zakoupit knihu od předního lékaře Dr. Marco Prümmera – Colostrum dar života.

Kniha – Colostrum dar života (Dr. Marco Prümmer )

Dr. Marco Prümmer – je odborným lékařem v oblasti všeobecného lékařství, sportovní medicíny a chiroterapie. Promoval na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Patří mezi přední odborníky ve výzkumu a léčbě COLOSTREM. Vydal jednu z nejúspěšnějších knih v oblasti lékařství a Colostra.

Obsah knihy: Historie Colostra, O nemoci a zdraví, Jak nám pomáhá Colostrum, Colostrum a Aloe Vera, Colostrum a ochrana před chřipkou, Colostrum pro zdravé střevo, Colostrum a imunitní systém, Colostrum a zdravé dýchací cesty, Colostrum kůže a anti-aging, Colostrum aplikovat při alergiích, Colostrum při depresích, Colostrum sport a fitness, Colostrum při bolestech a zánětech, Colostrum při cukrovce a nadváze, Colostrum při rakovině a poruchách imunity, Colostrum pro psy a kočky (zvířata), Colostrum a kvalita zpracování, Otázky a odpovědi, Co říkají o Colostru lékaři a studie

80 stránek, formát A5