O nás

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci, vážení občané

vítejte na stránkách společnosti LOBIOVE s.r.o. Společnost  LOBIOVE s.r.o. je výhradním zástoupením značky Dr. Colostrum. Produkty od nás odebírají např. zdravotnické zařízení, lékárny, zdravé výživy, bio obchody, sportovní kluby, fitness a wellness, E-shopy apod. Všechny produkty jsou schváleny v Německu a EU (Česká republika), včetně označování výrobků dle nařízení Evropského parlamentu a rady o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin. Pro VELKOOBCHOD (nákup kolostra za velkoobchodní ceny) se musíte registrovat v sekci REGISTRACE DO VELKOOBCHODU (pro IČ nebo DIČ).

S přáním zdravého a úspěšného života

Váš tým LOBIOVE

                                                                                                                        

Společnost LOBIOVE s.r.o. je výhradním zástupcem značky  Dr. COLOSTRUM ( BIO kolostrum ) pro český ( CZ ) a slovenský ( SK ) trh.


Produkty vám dodáme do zdravotnických zařízení, lékáren, obchodům se zdravím, bio obchodům, sportovním klubům, fitness center a nebo jednotlivým sportovcům a občanům.
Produkty, které jsou skladem vyřizujeme do 48 hodin (podané do 14 hod. dnešního dne). Produkty na externím skladu dodáváme cca. 1 až 2 týdny od objednávky. Všechny produkty mají etikety v českém jazyce (pro trh v ČR) nebo ve slovenském jazyce (pro trh v SR). Všechny produkty jsou schváleny v EU, včetně označování výrobků.

Naše „moto“ je: kvalitní výrobky - pro kvalitní život.

S přáním zdravého a úspěšného života

Váš tým LOBIOVE